MuSiC.CiNeeB.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MÜZİĞİN TEK ADRESİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

$On sÜrAD ncqLre defAM x)

2 posters
YazarMesaj
FaRGo

Erkek

$On sÜrAD ncqLre defAM x) Empty
MesajKonu: $On sÜrAD ncqLre defAM x)   $On sÜrAD ncqLre defAM x) I_icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 6:11 pm

SusKunLuquM...! ASéLéTiMDéNDiR...! ßi LAfa ßakaRıM Lafmı Dié ßi dé Adama ßakaRıM Adam Mı Dié...!

SözLéRin ßüyüK...! YüréqiN KücüK DoqruLArın Yoq yaLnı$ın Cok KéNdiNé qöré $ansLısıN Ama ßana qöré ZavaLLIsıN...!

ßurDa $ahda ßéNiM PiyonDa...! İsTéDiqiMi Sahaya SokaRıM...! İsTéDiqiMé Sahada SokaRıM...!

DünüN HataSını ßana SormayıN...! Doqruya yaLnı$a Kafanızı YorMAyıN..! ßakın daLqanıza...! Canımı Sıkmayın...!Doqruda ßéNiM YaLnı$ta...!

ßiz KiMLéRiZ DiYé sorMA...! ßiz Hayata ßo$véRMi$LéRDéNiZ...! ßizi LüKs MéyhaNéLéRDé Arama...! ßiz DosT $aRaßı İçéNLéRDéNiZ...! ßiZé DosT Kim Dié Sorma ßiz OnLar İçin ÖLümé qiDéNLéRDéNiz..!

SusMak VéRiLMéSi qéRéKéN EN zoR CvpLardanDıR...! Konu$an KoLay oLanDır ßéN SusTuM isTéYéN Konu$sun...!

ALéMiN TéK DéRDi ßéN oLmu$uM...! DéMéKKi ZaMaNıNDa İyi Komu$uM...

SiL KızıM O AkLındaki KaranLık EséRi En KraLından da ÜstünDüR ßu ßafrALı SéRSéRi...!

YüréqiMDéKi TéK YoL War Orasıda...! KorKu doLu...! qötün YéRSé qéÇéRsiN..! (YüréqiMDéKi TéK YoL TéNha..! qötün YéRSé qéÇéRsin)

KéNDini FazLa PahaLLı Sanma ßéN SéNiN İndiriMLi qünLéRiniDé ßiLiyoruM...!

ßu ßéNiM SéRßéST STiLiM...! HayaT ßéNiM...! HéRKéS DosTuM oLamaz...! A$k'a qéLincé ßiR Kéz SéVdiM ßi Daha da oLmaz...!

WotkaYı SéK Ciqarayı Zıvanasız İçtiq... !SéVqiYé SınıR ÇizMéDiq DostLuqa Fiyat ßiçMéDiq ßizDé Hata oLuR ama YaLnı$ AsLa...!

İstanßuLLu déiLizki FéRRaRiMiz oLsuN...! antaLyaLı déiLizki RuS SéVqiLimiz oLsun ßiz ßafraLıyıZ...! ßıraKında KAfamız qüzéL oLsun...!

PichLéRé SéVméyi ßiLméz DéRLéR...! Sorun ßakaLım Ka$arLar SéVMéyi KimDéN ÖqréNmi$LéR..!

Uqra$mam ßu SaatéN Sonra Dünüm Vé DünümdéKiLéRLé ßéN YoLuma déVam EdéRim YanımdakiLéRLé

ßéNimLé ßa$Ladı ßéNimLé ßitéR...! FazLa Söz'é qéRéNq Youq...! ßéNim ShéqLim HéRYéRDé qéÇéR...!

SéN PiyonsuN...! ßéN SéNi KayßéDéRSéM İki Puanım qidéR...! Ama ßéN $ahım...! SéN ßéNi KayßéDéRSéN Oyun ßitéR...!

ÇéKmi$ Kafayı...! Kafası DumanLı...! AsLında HaRBi déLinkanLı...! KoLunda Üç ßüyük JiLéT YarASı O da ßiR VéfaSızın A$k Hatırası...!

PichLiqmi?Üstümüzé Yok...! İçméKMi...! Sabaha Kadar...! DostLukmu? Dostumuz İçin Canımızı VéRiriZ...! Korkumu? SadéCé aLLah...! KéLLéMi?KraLını aLırız...!

A$kMı? aLLahına...! DostLukmu? ÖLümüNé...! Paramı? ßéNDé Né qéZéR...! KahßéLiq YapanMı ? KraL oLsa Tahtını...! Mafya oLsa MéKanını SiKéRiM...!

HéR SéNi séViyorum Diyéné İnanma...! YoL VéR..! ßeni En Son ßırakıp qidéNDé ßéNi HéR$éyDéN Çok SéViyodu ßho$VéR...!

BizLér umuTsuzLuqun oLduqu yerDe umuDumuZu KayDeTmeDen yüRümeyi ßiLiriz...! Her yüRüDüqümüZ yoLDa ÇakıLLar, heR DurDuqumuz yerDe ÇakaLLar oLsa Né yaZar...! Ya öLümüNe SeVeriz ,yaDa Tek KaLemDe SiLeriz...! Tari|-|i Biz YazDık...! TarihtenDe Biz SiLeriz...!

Usturama JiLéTi TakaRım GövDéMé DéRin FaçaLar Atarım İsTéRSéN KraL oL...! Fark Etmez.. SéNi MéRMi Manyaqı YapaRım...

ßafraLı AqLarsa Kimsé Susturamaz...! ßafraLı séVéRSé Kimsé Ayıramaz...! Sana SöyLüyorum SosYété Kızı HérKéS ßafraLı oLamaz...!

SakıN..! ÜzMéSin SéNi KararSız SéVqiLéR...! ßaqrıNa Ta$ ßasaRSıN..! AcıLar DinéR?GidéN qitSiN...! YanqınLarda SönéR...! Arkana ßakMa...! HaRBiLéR ÖndéN qidéR

YéRi qéLir KraL oLurum..! YéRi qéLir ßaßa oLurum...! YéRi qéLiR DéLikanLı oLurum...! YéRi qéLiR SéRSéRi oLurum..! YéRi qéLir KatiL oLurum...! YéRi qéLir Cani oLurum..! YéRi qéLiR KıyaméTiDé Koparır qidérim Tarihi ßéN Yazdım TarihtéNDé ßéN SiLéRiM...!
ADAM SanDıkLARIMIZ MaDaM CıkTI...!!!

Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer...!!!

kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım ...!!!

ciDDiysén heRşeye vaRIm daLgaySan acayiP sörF yaPar aqLatırım

yaPma béé azraİl maRionUn biLe 3 canI vaR...!!!

siyh beyaz bi hayat yaŞıormm mOruK..ßeNdenn reNqqLi ifaDelerr ßeqqLeme...!!!

Nargilenin dumanina benzer hayallerim, sadece beni zehirler ve ucup gider ...!!!

B¡® Ko®san OLSaM TeK gÕZL£ ağlaSaM...!!!

'??•?KaLBiMin MezarLıkTan Tek FarKı; qömDükLeRimn KeFeNSz oLMaSı?•??'

çaPın kadaR konuŞ, küTLenİ heSaPLıyım...!!!

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ EğeR YakalarsaM DonsuZ, * SusuZ SabunsuZ

Canım ßiLe emanetken, kayBedecek neyim oLaBiLirki...!!!

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜcEK ...!!!

VakitLér iLérLiy0r.."saatLér térLiy0r" ....sniN $u témßéL yüréin daHa néi béKLiy0r??

BeN SaNa YaNaRKen...Sen KimBiLir NeReLerDe ÜşüYoRSuN...!!!

Avrupadan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık...!!!

Bu masalar boş kalmaz gidenin yeri dolar,bu vazolara bişey olmaz yanlız cıcekler solar...!!!

ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe..!!!
q0nz*
Admin
Admin
q0nz*

Erkek
Nerden.? : тαнтαLı кöу
Lakap.? : r4Pc!

$On sÜrAD ncqLre defAM x) Empty
MesajKonu: Geri: $On sÜrAD ncqLre defAM x)   $On sÜrAD ncqLre defAM x) I_icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 7:36 pm

ραуℓαşιм ιçιη ѕασℓ..! SüρEr:)
http://forum.cinebb.com

$On sÜrAD ncqLre defAM x)
1 sayfadaki 1 sayfası